Elvis Naçi jep lajmin e madh per te gjithe Shqiptaret !

Elvis Naçi jep lajmin e madh!
Shuma e lekeve per Rubinin, Endisin dhe Sokolin u realizua. Se shpejti presim te vijne implantet kokleare dhe Mjeku Austriak te beje operacionin qe edhe keta femije te degjojne, te flasin si te gjithe ne. Kemi nevoje per lutjet tuaja dhe falenderoj te gjithe Shqiptaret qe na u bashkangjiten. Bashke ia dolem! Zoti para ne pas, Zoti ju shperblefte.!

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *